Zapraszam na spotkanie z energią zwierząt mocy :)

16 października 2020 piątek, godziny 18:30 - 20:00

Jeżeli świat zwierząt jest Ci bliski, jesteś uważna na naszych mniejszych i większych przyjaciół, wiesz, jak wiele możemy zyskać poprzez obserwację zwierząt, obcowanie z nimi, nawiązywanie i pogłębianie więzi. Możemy czerpać piękną siłę i piękne lekcje ze świata zwierząt, zwłaszcza gdy wejdziemy w pojęcie zwierząt mocy. Niektóre zwierzęta są nam bowiem bliższe niż inne, niektóre bardziej na nas działają, niektóre mają dla nas przesłanie, przekaz, wskazówki... Są także zwierzęta, które po prostu nas zachwycają, gdy zamieramy w bezruchu z zachwytu podczas ich obserwowania; a także zwierzęta, które odrzucają nas, których wolelibyśmy nie spotkać, które napawają nas lękiem...

Jeżeli świat zwierząt jest Ci bliski i masz ochotę na szamańskie spotkanie z energią zwierząt - to serdecznie zapraszam na spotkanie!

Zatrzymaj się, weź oddech, zobacz jakiego rodzaju energia zwierząt mocy szczególnie na Ciebie działa!

Na spotkaniu:
- robimy sobie medytację na spotkanie ze zwierzęciem mocy (ok. 30-40 min)
- poznajemy zwierzęta mocy / przesłania od zwierząt na TEN moment życiowy (czasem są to także zwierzęta totemiczne, wszystko zależy od Twojego skupienia)  - każdy robi specjalny układ kart symbolicznych zwierząt mocy, otrzymując wskazówki dotyczące energii wspierającej, mocnych stron, słabości, znaków, a także zwierzę cienia. Nie używam tarota.
- rozciągamy własną perspektywę poprzez dyskusję z innymi, wymianę wrażeń i odbioru poszczególnych zwierząt. To czasem niezbędne, by wyjść poza schematy swojego umysłu.

Spotkanie dla każdej kobiety, która potrzebuje czerpać z mądrości świata zwierząt! Oczywiście mówimy cały czas o energii zwierząt, fizycznych zwierząt na sali nie będzie :)

Uwaga! Spotkanie to odbędzie się w czasie (i zamiast) tradycyjnych zajęć relaksacyjno-medytacyjnych, jakie prowadzę w piątki. Dlatego medytacja trwa 30-40 min i także ma Ciebie wyluzować, oczyścić umysł i trochę zrelaksować. Z tego względu osoby, które biorą cyklicznie udział w zajęciach relaksacyjnych mają zniżkę na całe spotkanie.

Miejsce: Studio Jogi Swarożyca 10/6, Szczecin
rezerwacja jest konieczna: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Udział: zrzutka do puszki :)  80zł, dla osób na stałe biorących udział w zajęciach relaksacyjnych: 70zł

Weź swój kocyk, matę, poduszkę!

Sala otwarta od 18:15

 

Witaj!

Witaj na mojej stronie!
Jeżeli jesteś tutaj pierwszy raz, zajrzyj do działu Czym się zajmuję :)

Kontakt

beata@rozwoj-osobisty.info
tel. 509 45 82 89