Zapraszam na jedyne w swoim rodzaju warsztaty z metaforą! Ścieżka życia | Przekaz od Wszechświata na 2021 rok :)

15 stycznia 2020 piątek, godziny 17:30 - 20:00

Specjalny układ kart coachingowych, symbolicznych, zwierząt mocy i kart duszy - co wynosisz z poprzedniego roku? Co czeka Cię w 2021? Jaką wiadomość ma dla Ciebie Twoja Dusza? Na co zwracać uwagę? MOCNA PRACA Z SYMBOLAMI!

W jakim momencie swojego życia jesteś teraz? Czy kroczysz po ścieżce, która jest dla Ciebie najbardziej dogodna | właściwa | prawdziwa? Czy umiesz rozpoznawać znaki od Wszechświata - swoiste drogowskazy?

Jeżeli na co dzień nie masz czasu na refleksję i spojrzenie na swoje życie z dystansu - masz właśnie okazję, by podczas magicznego spotkania przyjrzeć się ścieżce po jakiej kroczysz. Działasz bardziej z serca czy z rozumu? Kierujesz się potrzebami swojej duszy czy swojego ego? Spełniasz swoje pragnienia czy realizujesz programy innych?

Zatrzymaj się, weź oddech, zajrzyj w siebie.

Na warsztatach:
- każdy przygląda się temu w jakim momencie życia/ na jakiej ścieżce jest, jakie są bieżące energie, ograniczenia, możliwości
- zrobimy sobie krótką medytację na wgląd w siebie, separację od świata zewnętrznego (ok. 20 min)
- pracujemy z podświadomością i symbolami - każdy robi specjalny układ kart coachingowych i symbolicznych, otrzymując symboliczny obraz sytuacji, siebie, a także wskazówki (przekaz od Wszechświata). Nie używam tarota.

Otwórz się na wyjście poza schematy swojego umysłu :)

Spotkanie dla każdej kobiety, która potrzebuje refleksji, podsumowania miejsca GDZIE JEST obecnie, odpowiedzi na ważne zagadnienie życiowe, rozstrzygnięcia wewnętrznego CO DALEJ :)

UWAGA! Widzimy się w zdrowiu! Weź proszę swój kocyk, karimatę poduszkę - żeby było Ci wygodnie, bo siedzimy na podłodze!
KONIECZNA REZERWACJA!

Miejsce: Studio Jogi Swarożyca 10/6
rezerwacja: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Udział: 100zł, zrzutka do puszki :)
Kiedy: 15 stycznia, piątek, godzina 17:30

 

Witaj!

Witaj na mojej stronie!
Jeżeli jesteś tutaj pierwszy raz, zajrzyj do działu Czym się zajmuję :)

Kontakt

beata@rozwoj-osobisty.info
tel. 509 45 82 89