Poznaj swój temperament, dowiedz się jak wykorzystywać jego mocne strony i sprawdź jak dogadać się z bliskimi, którzy mają inne temperamenty!

Melancholik, choleryk, flegmatyk czy sangwinik? A może raczej 30% sangwinika, 50% flegmatyka i 18% melancholika i 2% choleryka? Przyjrzyj się swojemu temperamentowi w każdym wymiarze!
Myślisz, że brakuje Tobie przebojowości? Ale może cechuje Ciebie wytrwałość? Zacznij wykorzystywać swoje najlepsze cechy w życiu zawodowym i rodzinnym. Dobieramy się często na zasadzie przeciwieństw, zatem po tych warsztatach inaczej spojrzysz na swojego partnera/męża czy przyjaciółkę :)

Znajomość siebie, własnych cech to potężne narzędzie w zarządzaniu własnym życiem. Już sama świadomość kim jesteśmy, jakie są nasze zachowania, jakimi schematami podążamy, daje nam ogromną wiedzę i jest pierwszym krokiem do zmiany życia na lepsze. Stajemy się świadomi i świadome zarówno ograniczeń, które do tej pory nas powstrzymywały, jak i cech, dzięki którym mamy szansę coś zmienić.

Dla chętnych, po zajęciach będzie możliwość kupienia mojej książki w cenie 25zł (okładkowa 29zł), oczywiście z dedykacją :)

Na zajęciach:
- każda uczestniczka rozwiązuje test na określenie temperamentu oraz otrzymuje indywidualną interpretację;
- dyskutujemy o zachowaniach typowych dla danych temperamentów i sposobach radzenia sobie z nimi
- uwypuklamy te cechy, dzięki którym możemy się rozwijać (zawodowo, w życiu prywatnym, emocjonalnie itd.)

Serdecznie zapraszam - zajęcia bogate w elementy olśnienia, czyli reakcji typu: "No teraz to ja już rozumiem, dlaczego tak jest!" :)

Termin: 4.11.2018 - nowy termin wkrótce!
Czas trwania: 3h
Udział:
Miejsce:

Witaj!

Witaj na mojej stronie!
Jeżeli jesteś tutaj pierwszy raz, zajrzyj do działu Czym się zajmuję :)

Kontakt

beata@rozwoj-osobisty.info
tel. 509 45 82 89