Kłopoty, zmartwienia, powracające w myślach błędy, porażki, krytyczne uwagi – negatywne myśli potrafią pogorszyć samopoczucie i pozbawić nas radości na długie godziny. Jeżeli mamy w sobie dużego „wewnętrznego krytyka”, niestabilne poczucie własnej wartości, pesymistycznie patrzymy na świat bądź w ostatnim czasie „zbyt wiele zwaliło nam się na głowę”– warto nauczyć się radzić sobie z negatywnymi myślami i zmartwieniami.

Na zajęciach nauczysz się rozpoznawać schematy, którymi podąża umysł i aktywnie wpływać na ich zmianę. Co ważne – zdobędziesz praktyczne umiejętności, nauczysz się „zarządzać” przykrymi myślami, dzięki czemu zamiast narzekać bądź żyć w poczuciu winy i porażki, łatwiej będzie ci pozbyć się własnych ograniczeń, przełamać lęki i wykorzystać własną energię do konstruktywnego działania i po prostu – cieszenia się życiem.

Na zajęciach:
- dowiesz się w jaki sposób Twoje myśli tworzą Twoją rzeczywistość i wpływają na Twoją tożsamość
- poznajesz negatywne style myślowe i identyfikujesz, który styl najbardziej przeszkadza Ci w życiu
- uczysz się w jaki sposób zamieniać negatywne myśli w neutralne (to nie chodzi o pozytywne myślenie na siłę!)
- obezwładniasz wewnętrznego krytyka :D

Warsztaty odbywają się cyklicznie i za każdym razem cieszą się ogromną popularnością. Są Panie, które biorą w nich udział kilkakrotnie, w celu utrwalenia... alternatywnego stylu myślenia jaki prezentujemy na zajęciach. Nowością w stosunku do ubiegłych lat są dodatkowe ćwiczenia na "wewnętrznego krytyka", który to nieźle potrafi namieszać nam w samoocenie!

Serdecznie zapraszamy - zmiana myślenia zaczyna się od świadomych działań!

Termin: 25 marca 2018, niedziela, godziny: 16:00 - 18:00 nowy termin wkrótce!
Czas trwania: 3h
Witaj!

Witaj na mojej stronie!
Jeżeli jesteś tutaj pierwszy raz, zajrzyj do działu Czym się zajmuję :)

Kontakt

beata@rozwoj-osobisty.info
tel. 509 45 82 89