Jak wzmocnić swoje serce pozytywnymi emocjami? Jak nauczyć się synchronizować pracę mózgu i serca? - Zapraszam na praktyczne warsztaty wzmacniania energii serca, połączenia umysłu z sercem i otwierania serca.

Naukowcy już wiedzą, że serce wytwarza pole elektromagnetyczne silniejsze niż mózg, właściwie serce samo w sobie jest swoistym umysłem. Czy umiesz korzystać z jego niezwykłej mocy?

Jakże często ignorujemy nasze serce i kierujemy się tylko rozumem, racjonalnymi argumentami, tym, co się opłaca, a co nie. Nosimy w sobie tak wiele lęków, obaw, presji i oczekiwań, że nawet nie jesteśmy już w stanie dotrzeć do głębokich pokładów bezwarunkowej miłości, jakie każdy z nas ma w sobie.

Ubierz się wygodnie :) Na miejscu są maty, koce i poduszki, możesz także wziąć własne, jeśli wolisz :)

Na warsztatach:
- rozpoznajesz własne przekonania blokujące serce
- docierasz do przekonań, które otwierają Twoje serce
- praktykujesz uważność
- praktykujesz medytację serca, dzięki której możesz dość szybko wejść w stan relaksu (na leżąco)
- praktykujesz szybką technikę medytacji wdzięczności, co jest pomocne (a nawet niezbędne) w kreacji życia pełnego miłości i spokoju

Dla chętnych - podczas medytacji z oddychaniem do serca odbieram energię Twojej czakry serca i pomagam Ci ustabilizować energię.

Zapraszam na niezwykłe warsztaty. Twoje serce Ci podziękuje! :)

TERMIN: 23 listopada 2019 (sobota), godziny: 11:00 - 14:00
MIEJSCE: Studio Jogi Swarożyca 10/6, Szczecin

Rezerwacje: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


 

Witaj!

Witaj na mojej stronie!
Jeżeli jesteś tutaj pierwszy raz, zajrzyj do działu Czym się zajmuję :)

Kontakt

beata@rozwoj-osobisty.info
tel. 509 45 82 89