SESJE ENERGETYCZNE

Serdecznie zapraszam na sesje energetyczne, na których wzmacniamy i stabilizujemy Twoją energię.

Image

Jak wygląda sesja energetyczna?

Zwykle na sesję energetyczną przychodzi ktoś, kto uczestniczył już w moich warsztatach, albo znamy się z konsultacji. Jest łatwiej o tyle, że wtedy już się znamy i mamy do siebie zaufanie.

Najpierw moment rozmawiamy o tym, czy masz jakieś życzenia - usunięcie blokad, gdzieś coś uwiera Cię w ciele, gdzieś coś ciśnie? Możesz też mieć życzenie po prostu się "doładować" albo wzmocnić swoją energię.

Sesja energetyczna na leżąco: leżysz w ubraniu na stole do masażu, a ja trzymam ręce nad Tobą w rożnych miejscach i mówię co odbieram, co wyczuwam. Mówię Ci jak oddychać, jak pracować z wyobraźnią, jak kierować myśli.
Przez ten cały czas słuchasz przyjemnej relaksującej muzyki i oddychasz.

Sesja może odbyć się także gdy siedzisz – wtedy są to krótsze sesje i nie mają takiego efektu relaksacyjnego.

Nie stawiam diagnoz czytając pole, ale mówię o tym co wyczuwam/widzę/odbieram. Zazwyczaj zatrzymuję się w miejscu, w którym już czujesz jakiś dyskomfort, które jest związane z jakąś tłumioną emocją, wydarzeniem z przeszłości i tak dalej. Ludzie noszą w swoim polu energetycznym różne rzeczy, nie przestaje mnie zadziwiać, jak odczuwalna jest np.  Dziura w polu serca...
Tak, bywa że ktoś płacze. To w porządku.
Bywa, że ktoś zaczyna się śmiać. To w porządku.
Bywa, że ktoś po prostu głęboko się relaksuje. To też w porządku.
Bywa, że ktoś czuje ogromny przypływ energii. To też w porządku :)

Czasem ktoś jest tak wyczerpany, że po wprowadzeniu go w stan głębokiego relaksu, zajmuję się tylko wzacnianiem energetyki i regeneracją. To bardziej sesja głeboko odprężająca i dodająca energii witalnej (niż uwalniająca jakieś blokady), a jednocześnie bardzo wyciszająca.

Wszystko to działa, nawet jeżeli nic w danym momencie nie czujesz, choć, szczerze mówiąc, nawet osoby bardzo racjonalne, mówią mi o odczuciu ciepła, mrowienia... Wrażenia dla każdego człowieka mogą być inne, dlatego przychodzisz bez wyobrażeń i bez oczekiwań, bo tylko tak można wejść w stan relaksu.

Po sesji zapewnij sobie spokojny wieczór, połóż się wcześniej spać, napij się wody. Unikaj raczej zbytniego serfowania po internecie z komórką czy komputerem.
Image
Image

Sesje energetyczne online

Odkąd zaczęłam prowadzić kanał w serwisie YT coraz więcej pojawiło się zapytań o sesje energetyczne online.

Takie sesje, podobnie zresztą jak konsultacje, prowadzę poprzez aplikację SIGNAL, zatem, jeżeli myślisz o sesji energetycznej ze mną, proszę zainstaluj tę aplikację na telefonie (aplikacja jest bezpłatna). Sesje online są nieco inne od sesji w gabinecie, ponieważ łączymy się na odległość. W takiej sytuacji przede wszystkim TY POTRZEBUJESZ STWORZYĆ SOBIE WARUNKI do wyciszenia się i relaksu.

Jak przygotować się do sesji energetycznej online?

Nie pij kawy, nie spożywaj cukru czy innych substancji i produktów mocno wpływających na organizm, ponieważ bardzo często substancje pobudzające wywołują nadmierne bicie serca (w duuuużym skrócie) i utrudnia to relaks. Zadbaj o to, aby na czas trwania sesji raczej nikt Ci nie przeszkadzał - nie wchodził do pomieszczenia w którym jesteś, nie dzwonił do Ciebie itd. W trakcje sesji najlepiej położyć się wygodnie na łóżku, zadbać o to by w pobliżu był kocyk, gdyby zrobiło Ci się zimno (a zdarza się, gdy uwalniamy emocje). Najlepiej gdy masz słuchawki w trakcie sesji - wtedy dokładnie mnie słyszysz, odcina Cię to od innych bodźców z zewnątrz i nie muszisz trzymać telefonu przy głowie.

Jak wygląda sesja online?
Wybieramy dzień i godzinę, który zapewni Tobie optymalny czas na wyciszenie się, dostosowany do Twoich i moich możliwości :) Dzwonię do Ciebie poprzez aplikację Signal na dźwięk (bez wideo) i rozpoczynamy połączenie. Jesteśmy na łączach przez cały czas trwania sesji - cały czas mówię Ci na bieżąco jak oddychać, gdzie kierować świadomość, mówię co widzę/czuję, i proszę o informację zwrotną - czyli Ty także mówisz co czujesz/widzisz, jak odbierasz ciało. To bardzo ważne dla całego procesu, to nie ja robię coś "magicznie" to Ty swoją świadomością działasz na siebie - ja jestem tylko drogowskazem i wsparciem! Po zakońćzeniu sesji energetycznej przechodzimy na połączenie wideo i rozmawiamy o tym co się działo, co możesz jeszcze dla siebie zrobić. Zwykle w tym momencie udzielam szeregu wskazówek do pracy ze sobą na co dzień. Całość trwa około 60 minut.

Wkrótce więcej informacji...

Ta strona jest jeszcze w budowie. Jeżeli masz pytania, bądź chcesz się umówić na sesję energetyczną - napisz: beata@rozwoj-osobisty.info

Witaj!

Witaj na mojej stronie!
Jeżeli jesteś tutaj pierwszy raz, zajrzyj do działu Czym się zajmuję :)

Kontakt

beata@rozwoj-osobisty.info
tel. 509 45 82 89