SESJE ENERGETYCZNE

Serdecznie zapraszam na sesje energetyczne, na których wzmacniamy i stabilizujemy Twoją energię.

Image

Jak wygląda sesja energetyczna?

Zwykle na sesję energetyczną przychodzi ktoś, kto uczestniczył już w moich warsztatach, albo znamy się z konsultacji. Jest łatwiej o tyle, że wtedy już się znamy i mamy do siebie zaufanie.

Najpierw moment rozmawiamy o tym, czy masz jakieś życzenia - usunięcie blokad, gdzieś coś uwiera Cię w ciele, gdzieś coś ciśnie? Możesz też mieć życzenie po prostu się "doładować" albo wzmocnić swoją energię.

Sesja energetyczna na leżąco: leżysz w ubraniu na stole do masażu, a ja trzymam ręce nad Tobą w rożnych miejscach i mówię co odbieram, co wyczuwam. Mówię Ci jak oddychać, jak pracować z wyobraźnią, jak kierować myśli.
Przez ten cały czas słuchasz przyjemnej relaksującej muzyki i oddychasz.

Sesja może odbyć się także gdy siedzisz – wtedy są to krótsze sesje i nie mają takiego efektu relaksacyjnego.

Nie stawiam diagnoz czytając pole, ale mówię o tym co wyczuwam/widzę/odbieram. Zazwyczaj zatrzymuję się w miejscu, w którym już czujesz jakiś dyskomfort, które jest związane z jakąś tłumioną emocją, wydarzeniem z przeszłości i tak dalej. Ludzie noszą w swoim polu energetycznym różne rzeczy, nie przestaje mnie zadziwiać, jak odczuwalna jest np.  Dziura w polu serca...
Tak, bywa że ktoś płacze. To w porządku.
Bywa, że ktoś zaczyna się śmiać. To w porządku.
Bywa, że ktoś po prostu głęboko się relaksuje. To też w porządku.
Bywa, że ktoś czuje ogromny przypływ energii. To też w porządku :)

Czasem ktoś jest tak wyczerpany, że po wprowadzeniu go w stan głębokiego relaksu, zajmuję się tylko wzacnianiem energetyki i regeneracją. To bardziej sesja głeboko odprężająca i dodająca energii witalnej (niż uwalniająca jakieś blokady), a jednocześnie bardzo wyciszająca.

Wszystko to działa, nawet jeżeli nic w danym momencie nie czujesz, choć, szczerze mówiąc, nawet osoby bardzo racjonalne, mówią mi o odczuciu ciepła, mrowienia... Wrażenia dla każdego człowieka mogą być inne, dlatego przychodzisz bez wyobrażeń i bez oczekiwań, bo tylko tak można wejść w stan relaksu.

Po sesji zapewnij sobie spokojny wieczór, połóż się wcześniej spać, napij się wody. Unikaj raczej zbytniego serfowania po internecie z komórką czy komputerem.
Image

Wkrótce więcej informacji...

Ta strona jest jeszcze w budowie. Jeżeli masz pytania, bądź chcesz się umówić na sesję energetyczną - napisz: beata@rozwoj-osobisty.info

Witaj!

Witaj na mojej stronie!
Jeżeli jesteś tutaj pierwszy raz, zajrzyj do działu Czym się zajmuję :)

Kontakt

beata@rozwoj-osobisty.info
tel. 509 45 82 89