Warsztaty dla osób, które pragną nauczyć się publicznie występować: zabierać głos na zebraniach, prowadzić spotkania firmowe, przemawiać do pracowników, reprezentować firmę czy jej produktu podczas publicznych prezentacji. Skupiamy się ta tym by uwypuklić to, co każdy ma w sobie najlepszego, na pokazaniu pewności siebie, wzmocnieniu umiejętności słuchania, a także poprawie umiejętności komunikacji werbalnej (słowa, treść) i niewerbalnej (mowa ciała).

Warsztaty szczególnie polecam dla osób:
- które mają pomysły, wiedzę, a boją się publicznie zabierać głos (na zebraniach, spotkaniach, konferencjach), głównie dlatego, że nie wiedzą JAK to zrobić, aby wypaść dobrze,
- które z racji wykonywanego zawodu muszą czasem (albo często) występować publicznie i chciałyby podszlifować swoje umiejętności,
- które szukają pracy i chcą dobrze wypaść na rozmowie kwalifikacyjnej,
- które chcą poprawić swoje umiejętności komunikacji i autoprezentację.

Warsztaty są bardzo PRAKTYCZNE - ćwiczymy występowanie w przyjaznym gronie, w przyjaznych warunkach. Żadnego godzinnego siedzenia i robienia notatek - te warsztaty wyciągną Ciebie na ŚRODEK, w CENTRUM uwagi! :D  To ważny krok w przełamywaniu lęku! To też JEDYNE moje warsztaty, na których oceniamy siebie i innych, ale (uwaga!) uczymy się to robić w sposób KONSTRUKTYWNY!
Pracujemy z kamerą - otrzymujesz nagrania swoich wystąpień po zajęciach.

Na warsztatach poruszamy takie zagadnienia jak:
- umiejętność uwypuklenia swoich mocnych stron i tuszowania słabych
- mowa ciała w praktyce
- jak zrobić dobre pierwsze wrażenie
- najczęściej popełniane błędy w wystąpieniach publicznych
- przygotowanie do ważnych rozmów
- opanowanie stresu przed wystąpieniem

Ilość miejsc ograniczona!

TERMIN:  październik 2019, szczegóły wkrótce (zajęcia trwają 4h)
Cena: 150 zł
Miejsce: Szczecin
Rezerwacja miejsc: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

WYMAGANA REZERWACJA i płatność z góry. Nieobecność na zajęciach nie uprawnia do zwrotu opłaty (w takim wypadku zachęcamy do znalezienia zastępstwa na swoje miejsce).

Witaj!

Witaj na mojej stronie!
Jeżeli jesteś tutaj pierwszy raz, zajrzyj do działu Czym się zajmuję :)

Kontakt

beata@rozwoj-osobisty.info
tel. 509 45 82 89