Napisane

czwartek, 02 styczeń 2020 08:09

Czy jesteś wysoko wrażliwa? Filmik #1 Jak poznać czy jest się wysoko wrażliwą osobą

Written by
Rate this item
(0 votes)

Zapraszam Cię do obejrzenia pierwszego filmiku z serii Wysoka Wrażliwość

Pojęcie wysokiej wrażliwości wprowadziła i rozpowszechniła badaczka Elaine Aron. Aby ustalić czy dana osoba jest wysoko wrażliwa, czy też nie, badaczka opracowała specjalny test. Jednak, aby ustalić czy jesteś wysoko wrażliwa, czy też nie, prawdopodobnie nie musisz wcale, a wcale wypełniać testu. Wystarczy, że zadasz sobie pytanie: czy uważam, że jestem bardziej wrażliwa niż inni? Bardziej przeżywam niektóre wydarzenia, sytuacje, emocje? Moje życie wewnętrzne uważam za rozbudowane, złożone? Mam głębokie przemyślenia na wiele tematów?

Zapraszam Cię do obejrzenia pierwszego filmiku z serii Wysoka Wrażliwość. Filmiki publikuję na moim kanale na Youtube, staram się je dodawać co tydzień.

 

 

Dodatkowy film [17.04.2020]

Od kiedy uruchomiłam kanał i nagrywam głównie dla WWO, pojawiają się czasem takie komentarze: "czy jeżeli mam tak, a tak.... to czy jestem wysoko wrażliwa?". Cóż... Jeżeli jesteś wysoko wrażliwą osobą, to gdy dowiadujesz się o tym pojęciu, poznajesz aspekty wysokiej wrażliwości, wszystko zaczyna Ci się składać w JEDNĄ CAŁOŚĆ. Tak jakbyś wreszcie ułożyła prawidłowo mega skomplikowane puzzle, albo siedząc w ciemnościach wymacała kontakt i zapaliła bardzo jasne światło. O tym efekcie włączonego światła i o tym, co jeśli masz wątpliwości, mówię w filmie niżej :)

Jeżeli uważasz materiał za wartościowy, proszę polub filmik i zapraszam Cię do subskrypcji :)

Read 1428 times Last modified on czwartek, 23 kwiecień 2020 13:01

Media

More in this category: Wysoko wrażliwe osoby i praca »

Witaj!

Witaj na mojej stronie!
Jeżeli jesteś tutaj pierwszy raz, zajrzyj do działu Czym się zajmuję :)

Kontakt

beata@rozwoj-osobisty.info
tel. 509 45 82 89