Napisane

Często pytacie mnie o wysoką wrażliwość i wybory zawodowe. To bardzo obszerny temat, dlatego filmów pewnie trochę będzie :) Dzisiaj pierwszy z nich :) Zapraszam do oglądania!

Często pytacie mnie o wysoką wrażliwość i wybory zawodowe. To bardzo obszerny temat, dlatego filmów pewnie trochę będzie :) Dzisiaj pierwszy z nich :) Zapraszam do oglądania!

Kasia prowadząca program SZTUKAteria w Inspiro TV zaprosiła mnie do studia na rozmowę o wysokiej wrażliwości i tworzeniu sztuki. Temat rzeka! Z wielką przyjemnością poruszyłam ten temat, bo wysoka wrażliwość jest nieodłącznie związana z tworzeniem. Zapraszam do oglądania!

Na prośbę WWO i nie-WWO o tym jak sobie radzić z lękiem w tych czasach, gdzie z mediów dosłownie zalewani jesteśmy informacjami, które mają w nas wzbudzić lęk, przerażenie i inne negatywne emocje. Krótko o mocy oddechu i wdzięczności.

Bardzo proste, łatwe i darmowe ćwiczenie, które pomoże Ci ćwiczyć swoją uważność. :) Przydatne nie tylko dla WWO!

Często WWO skupiają się na negatywnych stronach swojej wrażliwości - ponieważ nie jest łatwo być wysoko wrażliwym człowiekiem w tym mało wrażliwym świecie! Jednak - nie możecie zapominać o zaletach bycia WWO i o tym właśnie postanowiłam nagrać filmik.

Porównywanie się do innych to "zmora" wielu WWO. Dlatego dwa filmiki właśnie na ten temat, wraz ze sposobem jak sobie z tym poradzić :)

Cztery aspekty wysokiej wrażliwości i cztery filmiki na ten temat - dzięki tej wiedzy, łatwiej Ci będzie zrozumieć z czym wiąże się wysoka wrażliwość.

Drugi filmik z cyklu Wysoka Wrażliwość - przedstawiam w nim nieco badań naukowych i mówię o tym, jaką cechą jest wysoka wrażliwość.

Zapraszam Cię do obejrzenia pierwszego filmiku z serii Wysoka Wrażliwość

Witaj!

Witaj na mojej stronie!
Jeżeli jesteś tutaj pierwszy raz, zajrzyj do działu Czym się zajmuję :)

Kontakt

beata@rozwoj-osobisty.info
tel. 509 45 82 89