KONSULTACJE I TRENINGI INDYWIDUALNE

Konsultacje to spotkania, na których rozmawiamy, pracujemy z Twoimi myślami, przekonaniami, programami, nawykami, patrzymy co Tobie służy, a co nie.

PIERWSZE SPOTKANIE

Na pierwszym spotkaniu rozpoznajemy Twoje potrzeby i wymagania, rozmawiamy o tym czego oczekujesz, co chcesz zmienić, co Tobie przeszkadza, w jakim kierunku chcesz się rozwijać.

Impulsem do przyjścia najczęściej jest jakiś kryzys, zmiana w jakimś obszarze życia (albo właśnie brak zmiany, który staje się uciążliwy), potrzeba wzmocnienia siebie przed jakimś wydarzeniem, potrzeba naprawy jakiejś relacji, chroniczny stres i takie wyczerpanie energetyczne i zdrowotne – że człowiek po prostu przestaje sobie radzić z tym sam.

Między spotkaniami dostajesz zadania domowe do zrealizowania – czasem to jakieś ćwiczenie pisemnie, czasem bardziej kreatywne, czasem jakieś wyzwanie, czasem ćwiczenie oddechowe (także indywidualne nagrania mp3 – ćwiczeń relaksacyjnych, wizualizacje itd).
port1.jpg
Image

CEL KONSULTACJI / TRENINGU

Często konsultacje skupiają się na:
- budowaniu filarów pewności siebie
- wzmacnianiu/ budowaniu poczucia własnej wartości
- treningu asertywności
- odkrywaniu potrzeb duszy
- odkrywania własnego potencjału/ celu życia
- redukowania stresu (nauki radzenia sobie ze stresem)
- nauce radzenia sobie ze smutkiem, lękiem, złością i innymi emocjami, postrzeganymi jako negatywne
- zmianie nawyków myślowych i ograniczających przekonań/postaw
- praktyce uważności, wdzięczności
- wzmacnianiu umiejętności komunikacyjnych, aby umieć mówić o swoich potrzebach i budować udane relacje z innymi.

Co może się u Ciebie wydarzyć w trakcie i po zakończeniu cyklu konsultacji:

szukasz nowych możliwości albo jesteś w stanie przeorganizować małymi krokami swój świat, tak by wreszcie nie robić czegoś kosztem siebie. I uwaga – masz do tego odwagę i siłę!
dostajesz się skrzydeł i wiary w siebie
wiesz, w jaki sposób na co dzień wzmacniać poczucie własnej wartości, w jaki sposób możesz redukować stres. Masz wybór jakie metody są najlepsze dla Ciebie, szybko widzisz efekty (w postaci np. spokoju wewnętrznego, lepszego zasypiania, braku utrudnień z wzięciem głębokiego oddechu)
zaczynasz rozróżniać to, co jest dla Ciebie ważne, od tego, co chcą dla Ciebie inni (bądź Ty dla innych)

znajdujesz w sobie siłę do obrony własnych granic, realizowania ważnych dla siebie celów, przejawiasz więcej asertywnych zachowań w kontaktach z innymi

bardziej lubisz siebie. Tak po prostu.
jest więcej uśmiechu w Twoim życiu. Tak po prostu :)

ZAPRASZAM NA SPOTKANIE

Mam ogromny zaszczyt towarzyszyć wielu cudownym ludziom w ich osobistych przemianach.
Jeżeli i ty potrzebujesz zrzucić stare struktury, potrzebujesz zmiany, by móc rozwinąć skrzydła - zapraszam serdecznie!


NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Poniżej odpowiedzi na kilka najczęściej zadawanych pytań. Jeżeli nie znajdujesz tutaj odpowiedzi na swoje pytanie, napisz proszę do mnie: beata@rozwoj-osobisty.info

Czy muszę się jakoś przygotować do konsultacji?
Właściwie nie. Zachęcam natomiast do przyjścia z notesem/ kalendarzem, bo często zdarza się, że ktoś chce coś zanotować. W przypadku współpracy najlepiej kupić sobie zeszyt/notes, który będzie służył Tobie jako miejsce do zapisywania refleksji, pytań, odrabiania zadań domowych i... obserwacji własnej przemiany.
Czy trening bądź konsultacje są jak psychoterapia?
Kto uczestniczy w konsultacjach?
Jak często się spotykamy?
Dla kogo NIE są konsultacje?
Czy mogę korzystać jednocześnie z konsultacji i sesji energetycznych?
Jak szybko poczuję efekt?
Mniej więcej po około 4 spotkaniach (zakładając, że odrabiasz zadania domowe i pracujesz z zaangażowaniem), większość osób odczuwa różnicę w podejściu do życia/ swoim samopoczuciu/postrzeganiu świata.

Dalsze zmiany przebiegają bardzo indywidualnie i w różnym czasie, jednak można podsumować je tak: stajesz się bardziej pewna siebie, asertywna, spokojna, umiesz radzić sobie w kontaktach z otoczeniem, zaczynasz dostrzegać różnicę między tym czego ty rzeczywiście chcesz, a co tylko wydawało Ci się, że chcesz (albo co inni chcieli od ciebie). Masz w sobie więcej radości. Wiesz co to jest uważność. Świadomie podchodzisz do życia, decyzji, celów, relacji.
Czym się różnią konsultacje od treningów?

Witaj!

Witaj na mojej stronie!
Jeżeli jesteś tutaj pierwszy raz, zajrzyj do działu Czym się zajmuję :)

Kontakt

beata@rozwoj-osobisty.info
tel. 509 45 82 89