KILKA SŁÓW O MNIE

Life Coach, Mistrzyni Reiki, Empatka, Trenerka pracy z oddechem. Wspieram w rozwoju osobistym i duchowym.

port0.jpg

Empatka, Life Coach, Mistrzyni Reiki, Trenerka pracy z oddechem

Pracuję z człowiekiem już od wielu lat, działając z przestrzeni serca i poprzez intuicję.

Prowadzę konsultacje indywidualne, sesje energetyczne, warsztaty i zajęcia z zakresu szeroko pojętego rozwoju osobistego, wzmacniania własnej wartości, budowania asertywności, pracy z oddechem, medytacją i energią. Prowadziłam i prowadzę zajęcia, wykłady i warsztaty także podczas różnych eventów i festiwali.

Działam z przestrzeni serca, wspierana bardzo silną empatią i intuicją. Podchodzę bardzo holistycznie do człowieka, zwracając uwagę na sygnały jakie daje Tobie twoje ciało, ścieżki, jakim porusza się umysł, realizując różne programy i przekonania, a także potrzeby Twojej duszy.

Jak to się zaczęło...

Pracuję z człowiekiem od bardzo dawna. Zawsze (od dzieciństwa!) byłam związana z pisaniem, gazetami, portalami, zatem robiłam wiele wywiadów, poznając niesamowitych rozmówców, czytałam i recenzowałam mnóstwo książek, pisałam dużo artykułów, a to, czego się dowiedziałam, przekazywałam dalej, aby jak najwięcej osób mogło dzięki temu wprowadzać zmiany na lepsze w swoim życiu.

W 2011 roku założyłam portal dla kobiet dotyczący zdrowego stylu życia Wellnessday.eu, pojawiły się też warsztaty dla kobiet, później wykłady podczas różnych przedsięwzięć i eventów, szkolenia... i wreszcie konsultacje indywidualne. Właśnie na portalu Wellnessday.eu powstał cykl rozmów o temperamentach, który to spotkał się z tak dużym zainteresowaniem, iż razem z Gosią Krawczak - moją serdeczną przyjaciółką i także coachem, napisałyśmy książkę "Coaching relacji z sobą i innymi", która została wydana w 2015 roku przez Gdańskie Wydawnictwo Psychologiczne. Filmik z promocji tej książki możesz zobaczyć obok.

Moim osobistym przełomem było otwarcie się na energię serca. Najpierw była to moja osobista praca, która zaowocowała wkroczeniem w świat energii subtelnych. Zwiększyła się moja wrażliwość na odczuwanie i postrzeganie energii, energetycznych więzów, energii towarzyszących człowiekowi, dlatego zaczęłam zdobywać wiedzę w tym temacie. Najwięcej jednak uczy mnie doświadczenie, praca z drugim człowiekiem i odkrywanie jego indywidualnej energetyki, blokad, połączeń...

Image
Image

Przez wiele lat nazywałam siebie trenerką rozwoju osobistego, bo nie znałam określenia lepiej pasującego do tego, co robię. Niektórzy nazywali mnie coachem, więc po latach zdecydowałam się potwierdzić swoją wiedzę i kwalifikacje uzskując certyfikat Transformation life coach. Coaching jednak nie zawsze jest właściwym narzędziem, dlatego żadna konsultacja u mnie nie jest typowym coachingiem. (Generalnie, nie skupiałam się na zdobywaniu dyplomów, a na zdobywaniu doświadczenia. Jestem praktykiem i przyznaję - nie lubię papierów i tytułów).

Od kiedy poczułam energię i zaczęłam nieco inaczej postrzegać rzeczywistość, poczułam potrzebę dokształcenia się w tym zakresie. Mam tytuł Mistrza Reiki, jednak... znów nie robię typowych sesji reiki... Energetyka każdego człowieka jest inna, zatem wymaga indywidualnego podejścia. I znów - moim największym nauczycielem jest doświadczanie pracy z drugim człowiekiem.

Ponieważ zawsze cechowała mnie pewnego rodzaju niezależność myślenia i postępowania, nie wchodzę w systemy, choć znam założenia wielu z nich i szanuję drogę osób, które działają w zgodzie z nimi.

W moim odczuciu działanie z przestrzeni serca jest ponad wszelkimi systemami i ideologiami, dlatego jest mi to najbliższe. Energia serca to ogromna siła, która zmienia bardzo wiele - gdy uczymy się współdziałać z sercem, zdecydowanie wzrasta poczucie radości, szczęścia i wewnętrznego spokoju :)

KONTAKT

Serdecznie zapraszam do kontaktu - najlepiej poprzez e-mail bądź telefon (odpowiadam na sms).

KONTAKT

tel.: 509 45 82 89

beata@rozwoj-osobisty.info

MIEJSCE

Gabinet w Studio Jogi

Swarożyca 10/6 Szczecin

ENERGIA SERCA

Zapraszam do zamkniętej grupy

ENERGIA SERCA w serwisie Facebook

Certyfikaty

cert1-250.jpg
cert2-250.jpg
art-of-energy-healing-certificate250.jpg
cert4-250.jpg

Witaj!

Witaj na mojej stronie!
Jeżeli jesteś tutaj pierwszy raz, zajrzyj do działu Czym się zajmuję :)

Kontakt

beata@rozwoj-osobisty.info
tel. 509 45 82 89