Czym się zajmuję

CZYM SIĘ ZAJMUJĘ

Konsultacje indywidualne
Konsultacje indywidualne

Konsultacje to spotkania, na których rozmawiamy, pracujemy z Twoimi przekonaniami, programami, nawykami, abyś mogła sobie wszystko "poukładać" wewnątrz.

Sesje energetyczne
Sesje energetyczne
Na sesji energetycznej, sprawdzam Twoją aurę, Twoją energię, następnie wzmacniamy i stabilizujemy Twoją energię. Usuwamy blokady, wpuszamy ciepło i miłość w przestrzeń serca.
Zajęcia dla Wysoko Wrażliwych
Zajęcia dla Wysoko Wrażliwych
Zajęcia mają przede wszystkim ułatwić Ci zrozumienie własnej wrażliwości i sposobu w jaki ta cecha wpływa na Twoje życie, postrzeganie świata i postrzeganie siebie.
Treningi umiejętności
Treningi umiejętności

Treningi to cykl 6-8 spotkań, które mają wesprzeć Cię w praktyce i rozwijaniu konkretnych umiejętności - np. komunikacji, autoprezentacji i wystąpień.

Zajęcia Relaksacyjno Medytacyjne
Zajęcia Relaksacyjno Medytacyjne

Zajęcia relaksacyjne to cykliczne spotkania, na których pracujemy z oddechem, wizualizacjami, sercem. Medytacja, relaks, regeneracja. Dla każdego, kto potrzebuje godziny wytchnienia.

Warsztaty Energia Serca
Warsztaty Energia Serca
Jak wzmocnić swoje serce pozytywnymi emocjami? Jak nauczyć się synchronizować pracę mózgu i serca? Praktyczne warsztaty z medytacją.
Warsztaty Wystąpienia Publiczne
Warsztaty Wystąpienia Publiczne

Dla osób, które pragną nauczyć się publicznie występować: zabierać głos na zebraniach, prowadzić spotkania firmowe, przemawiać do pracowników itd. Pracujemy z kamerą!

Pozostałe warsztaty
Pozostałe warsztaty
Mapa marzeń, warsztaty z metaforą, temperamenty. Cyklicznie organizuję różne warsztaty z zakresu szeroko pojętego rozwoju osobistego.

ZAPRASZAM NA SPOTKANIE

Mam ogromny zaszczyt towarzyszyć wielu cudownym ludziom w ich osobistych przemianach.
Jeżeli i ty potrzebujesz zrzucić stare struktury, potrzebujesz zmiany, by móc rozwinąć skrzydła - zapraszam serdecznie!

Najczęstsze pytania

Poniżej odpowiedzi na kilka najczęściej zadawanych pytań. Jeżeli nie znajdujesz tutaj odpowiedzi na swoje pytanie, napisz proszę do mnie: beata@rozwoj-osobisty.info

Czy muszę się jakoś przygotować do konsultacji?
Właściwie nie. Zachęcam natomiast do przyjścia z notesem/ kalendarzem, bo często zdarza się, że ktoś chce coś zanotować. W przypadku współpracy najlepiej kupić sobie zeszyt/notes, który będzie służył Tobie jako miejsce do zapisywania refleksji, pytań, odrabiania zadań domowych i... obserwacji własnej przemiany.
Czy trening bądź konsultacje są jak psychoterapia?
Kto uczestniczy w konsultacjach?
Jak często się spotykamy?
Dla kogo NIE są konsultacje?
Czy mogę korzystać jednocześnie z konsultacji i sesji energetycznych?
beata-pytania.jpg

Witaj!

Witaj na mojej stronie!
Jeżeli jesteś tutaj pierwszy raz, zajrzyj do działu Czym się zajmuję :)

Kontakt

beata@rozwoj-osobisty.info
tel. 509 45 82 89