Od lat cyklicznie organizuję warsztaty z zakresu rozwoju osobistego głównie dla kobiet. Obecnie warsztaty prowadzone są w Studio Yogi Swarożyca Szczecin, Swarożyca 10/6.

Na życzenie mogę przeprowadzić warsztaty dla danej grupy (pracowników, przyjaciółek itd) w innym miejscu na terenie województwa zachodniopomorskiego - tematyka i miejsce do ustalenia. W tym celu proszę o kontakt (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. tel. 509 45 82 89)

 

 

Serdecznie zapraszam na cykl zajęć warsztatowych dla wysoko wrażliwych kobiet.

Zajęcia mają przede wszystkim ułatwić Ci zrozumienie własnej wrażliwości i sposobu w jaki ta cecha wpływa na Twoje życie, postrzeganie świata i postrzeganie siebie. Dzięki zrozumieniu w jaki sposób radzić sobie z wysoką wrażliwością, łatwiej zaakceptujesz i pokochasz siebie, a jak wiemy – akceptacja jest postawą niezbędną w rozwoju.

Czytaj więcej...

warsztaty relaksacyjne szczecin beata mąkolska

Z uwagi na ogromne zainteresowanie warsztatami relaksacyjnymi, ruszają zajęcia relaksacyjne: 6 tygodni, różne techniki, praca z oddechem, wizualizacjami, sercem.

 

III edycja zajęć rusza 27 września. Spotykamy się w piątki o godzinie 19:00
Lokalizacja: Szczecin, Studio Jogi Swarożyca 10/6

 

 

Czytaj więcej...

TERMIN:
najbliższy termin SZCZECIN: 26 maja 2019, niedziela 15:00 - 18:00

Serce to nie tylko pompa przetaczająca 350 litrów krwi w ciągu godziny. Serce kojarzymy z miłością, wdzięcznością, oddaniem. Dziś naukowcy już wiedzą, że serce wytwarza pole elektromagnetyczne silniejsze niż mózg, właściwie serce samo w sobie jest swoistym umysłem.

 

Czy umiesz korzystać z jego niezwykłej mocy?

 

 

Czytaj więcej...

warsztaty autoprezentacja wystapienia publiczne

TERMIN:  10 marca 2019, niedziela 10:30 - 14:30 

Warsztaty dla osób, które pragną nauczyć się publicznie występować: zabierać głos na zebraniach, prowadzić spotkania firmowe, przemawiać do pracowników, reprezentować firmę czy jej produktu podczas publicznych prezentacji. Skupiamy się ta tym by uwypuklić to, co każdy ma w sobie najlepszego, na pokazaniu pewności siebie, wzmocnieniu umiejętności słuchania, a także poprawie umiejętności komunikacji werbalnej (słowa, treść) i niewerbalnej (mowa ciała).

Czytaj więcej...

mapa marzeń warsztaty szczecin

TERMIN: 6 stycznia 2019, Niedziela, godzina 17:00 - 19:30, SZCZECIN, Więckowskiego 1/5.

Zawsze chciałaś zrobić Mapę Marzeń, ale nie bardzo wiesz jak? A może zepchnęłaś swoje marzenia na dalszy plan i nie jesteś pewna co miałabyś umieścić na Mapie Marzeń?

Tak czy inaczej - jeżeli jeszcze nie masz swojej Mapy Marzeń, właśnie jest okazja byś mogła taką stworzyć!

 

 

 

Czytaj więcej...

warsztaty jak nie brać wszystkiego do siebie i symbolika


Warsztaty Szczecin: 25 listopada 2018, niedziela, godzina 16:30 - 18:30


Jak przestać przejmować się opinią innych ludzi? Jak nie brać do siebie krytycznych uwag, nieprzychylnych opinii, jak powstrzymać te myśli, które sprawiają, że człowiek czuje się gorszy, niewystarczająco dobry, mniej ważny? Co można zastosować na JUŻ, a nad czym warto popracować dłużej? Zapraszamy na warsztaty!

 

Czytaj więcej...

warsztaty relaksacyjne szczecin beata mąkolska

Warsztaty Szczecin


TERMIN II: 25 listopada 2018, godziny 18:40 - 20:30 SZCZECIN, Więckowskiego 1/5.


Warsztaty, dzięki którym poznasz proste techniki relaksacyjne, które od zaraz możesz zastosować w swoim życiu :) Coś dla każdego przepracowanego, zestresowanego człowieka, którego męczy natłok myśli!

 

Czytaj więcej...

praktyka-wdziecznosci-beata-makolska

TERMIN: Niedziela, 9 grudnia 2018, godzina: 17:00 - 19:30

Każdy z nas szuka swojego szczęścia. Czytamy książki, artykuły, szukamy mentorów, przyjaciół, partnera, oczekujemy miłości, szacunku, życzliwości. Często jednak brakuje nam umiejętności doceniania chwili, doceniania tego co mamy, czym dysponujemy, doceniania tego, co towarzyszy nam w tej nieustającej drodze do szczęścia (a także tych, którzy nam towarzyszą).

 I po to są te warsztaty - aby nauczyć się doceniać TU I TERAZ, zwracać uwagę na postawę wdzięczności, umieć zauważać szczęście, dbać o szczęście i podążać za radością. :)    

 

Czytaj więcej...

Serdecznie zapraszam na warsztaty - jest już ustalony grafik spotkań na drugą połowę 2018 roku i styczeń 2019. Aby uzyskać więcej informacji o danych warsztatach, proszę kliknij w jego nazwę - informacje o warsztatach otworzą się w nowym oknie :)

7 października 2018, godzina 17:00 Puść to wolno - praktyka zrelaksowanego umysłu (warsztaty relaksacyjne)

warsztaty odbędą się także w terminie 25 listopada 2018 (g. 18:40 - 20:40)

21 października 2018 g. 10:30  Wystąpienia publiczne i autoprezentacja

4 listopada 2018 Choleryk, Melancholik, Flegmatyk czy Sangwinik? Poznaj swój temperament!

18 listopada 2018 Energia serca (warsztaty) i Bardzo wrażliwy człowiek (wykład) w ramach StressOff Festival

25 listopada 2018 g. 16:30 - 18:30 Jak nie brać wszystkiego do siebie

9 grudnia 2018 g. 17:00 - 19:30 Praktyka wdzięczności - warsztaty z medytacją

6 stycznia 2019 Mapa Marzeń

Termin: 4 listopada 2018, niedziela, godziny 17:00 - 19:00 .

Nasza osobowość rzutuje na nasze zachowania, podejmowane przez nas decyzje, zawierane związki, wybór drogi zawodowej, a nawet na... generowane myśli.

Poznaj swój temperament, dowiedz się jak wykorzystywać jego mocne strony i sprawdź jak dogadać się z bliskimi, którzy mają inne temperamenty!

 

 

Czytaj więcej...

Nowy Rok sprzyja stawianiu sobie nowych wyzwań i celów. Zanim zakasasz rękawy i przystąpisz do realizacji - przyjdź i pozytywnie wzmocnij się na kameralnych warsztatach! Jest tylko 5 miejsc!

 

 

Czytaj więcej...

Warsztaty Szczecin
TERMIN: wiosna 2019 SZCZECIN, Więckowskiego 1/5.

"Jestem nadwrażliwa", "jestem za bardzo wrażliwa", "nie radzę sobie z własną wrażliwością" - czasami tak właśnie określają się osoby bardzo wrażliwe, które w straciu z twardą rzeczywistością zaczynają myśleć, że coś jest z nimi nie tak. Wszystko z Wami OK :) Mało tego - macie ogromny dar, którym warto nauczyć się zarządzać w taki sposób, aby Wam sprzyjał.
Jak wykorzystać własną ogromną wrażliwość do realizacji marzeń, celów, do rozwoju i nawiązywania relacji?

Czytaj więcej...

Codzienność wymaga od nas radzenia sobie z bardzo dużą ilością bodźców z zewnątrz, nierzadko powodujących stres. Spotkania z toksycznymi osobami czasem przypominają szok terminiczny dla organizmu, a czasem truciznę, która kawałek po kawałku zżera nas od środka. Jak sobie radzić z takimi osobami?

Czytaj więcej...

Termin: 25 marca 2018, niedziela, godziny: 16:00-18:00.

Kłopoty, zmartwienia, powracające w myślach błędy, porażki, krytyczne uwagi – negatywne myśli potrafią pogorszyć samopoczucie i pozbawić nas radości na długie godziny. Jeżeli mamy w sobie dużego „wewnętrznego krytyka”, niestabilne poczucie własnej wartości, pesymistycznie patrzymy na świat bądź w ostatnim czasie „zbyt wiele zwaliło nam się na głowę”– warto nauczyć się radzić sobie z negatywnymi myślami i zmartwieniami.

Czytaj więcej...

Joomla templates by a4joomla