warsztaty autoprezentacja wystapienia publiczne

TERMIN:  10 marca 2019, niedziela 10:30 - 14:30 

Warsztaty dla osób, które pragną nauczyć się publicznie występować: zabierać głos na zebraniach, prowadzić spotkania firmowe, przemawiać do pracowników, reprezentować firmę czy jej produktu podczas publicznych prezentacji. Skupiamy się ta tym by uwypuklić to, co każdy ma w sobie najlepszego, na pokazaniu pewności siebie, wzmocnieniu umiejętności słuchania, a także poprawie umiejętności komunikacji werbalnej (słowa, treść) i niewerbalnej (mowa ciała).

Warsztaty szczególnie polecam dla osób:

- które mają pomysły, wiedzę, a boją się publicznie zabierać głos (na zebraniach, spotkaniach, konferencjach), głównie dlatego, że nie wiedzą JAK to zrobić, aby wypaść dobrze,

- które z racji wykonywanego zawodu muszą czasem (albo często) występować publicznie - np. opowiadać o firmie na zebraniach, szkoleniach, przedstawiać prezentacje Power Point (czy w jakimkolwiek innym programie itd.) i chciałyby podszlifować swoje umiejętności,

- które często prowadzą zebrania w firmach, przedstawiają raporty/sprawozdania z pracy własnej, bądź pracy zespołu,

- które szukają pracy i chcą dobrze wypaść na rozmowie kwalifikacyjnej,

- które chcą poprawić swoje umiejętności komunikacji i autoprezentację.

(fot. zdjęcie wykonane podczas prowadzenia warsztaty w Szkole Euroliderek)

 

Warsztaty są bardzo PRAKTYCZNE - ćwiczymy występowanie w przyjaznym gronie, w przyjaznych warunkach. Żadnego godzinnego siedzenia i robienia notatek - te warsztaty wyciągną Ciebie na ŚRODEK, w CENTRUM uwagi! :D  To ważny krok w przełamywaniu lęku! To też JEDYNE moje warsztaty, na których oceniamy siebie i innych, ale (uwaga!) uczymy się to robić w sposób KONSTRUKTYWNY!

Na zrobienie dobrego pierwszego wrażenia mamy mniej więcej od 10 do 30 sekund przy spotkaniu osobistym. Od tego zależy, czy ktoś będzie słuchał nas dalej, czy pogrąży się we własnych myślach. Nie siedź w kącie, nie podpieraj ściany, nie przedstawiaj prezentacji, jakby to była kara... Pokaż się z dobrej strony. :)

Na warsztatach poruszamy takie zagadnienia jak:

    umiejętność uwypuklenia swoich mocnych stron i tuszowania słabych
    mowa ciała w praktyce
    jak zrobić dobre pierwsze wrażenie
    najczęściej popełniane błędy w wystąpieniach publicznych
    przygotowanie do ważnych rozmów
    opanowanie stresu przed wystąpieniem

Ilość miejsc ograniczona! (TYLKO 7 miejsc!)

 

Termin: 10 marca 2019, niedziela 10:30 - 14:30 
Czas trwania: 4h
Cena: 100 zł
ilość miejsc: 7
Miejsce: Sala szkoleniowa, ulica Więckowskiego 1/5 (I piętro), Szczecin Centrum
Rezerwacja miejsc: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Jeżeli chcesz dostać informacje o terminie warsztatów, bądź nie chcesz czekać i chcesz popracować indywidualnie - napisz do mnie: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

PROWADZĄCA:beata-makolska

Beata Mąkolska - założycielka i redaktor naczelna portalu Wellnessday.eu. Autorka wielu artykułów na temat zdrowego stylu życia, emocji, wellness i rozwoju osobistego. Pomysłodawczyni akcji społecznych (np. KOBIETA SUKCESU), autorka programów wellness (ostatni program: Praktyka wdzięczności. Trenerka rozwoju osobistego, prowadzi szkolenia i warsztaty m.in z zakresu pracy z negatywnymi przekonaniami, zmian w stronę wellness, autoprezentacji i kreowania wizerunku. Współautorka książki "Coaching relacji ze sobą i bliskimi".

Treningi indywidualne (asertywności, radzenia sobie z negatywnymi myślami, pewności siebie): rozwoj-osobisty.info

kontakt z prowadzącą:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

(tel. 509 45 82 89)

 

 

Mapka i zdjęcie /google - Miejsce warsztatów: CEO, Więckowskiego 1/5

 

WYMAGANA REZERWACJA do 1 marca i płatność z góry. Zainteresowane osoby prosimy o kontakt na wskazany wyżej adres mailowy w celu otrzymania szczegółowych informacji.

W przypadku, gdyby warsztaty nie odbyły się z przyczyn po stronie organizatora - opłaty zostaną zwrócone. Nieobecność uczestniczki na zajęciach nie uprawnia do zwrotu opłaty (w takim wypadku zachęcamy do znalezienia zastępstwa na swoje miejsce).

Joomla templates by a4joomla