TERMIN:  10 luty 2019, niedziela, po południu (godziny 15:00-19:00) - brak miejsc
kolejny termin 26 maja 2019, niedziela 15:00 - 19:00

Serce to nie tylko pompa przetaczająca 350 litrów krwi w ciągu godziny. Serce kojarzymy z miłością, wdzięcznością, oddaniem. Dziś naukowcy już wiedzą, że serce wytwarza pole elektromagnetyczne silniejsze niż mózg, właściwie serce samo w sobie jest swoistym umysłem.

 

Czy umiesz korzystać z jego niezwykłej mocy?

 

 

 

Jakże często ignorujemy nasze serce i kierujemy się tylko rozumem, racjonalnymi argumentami, tym, co się opłaca, a co nie. Nosimy w sobie tak wiele lęków, obaw, presji i oczekiwań, że nawet nie jesteśmy już w stanie dotrzeć do głębokich pokładów bezwarunkowej miłości, jakie każdy z nas ma w sobie. Bóle serca to nie tylko "efekt" złej diety czy stresującej pracy - nasze serce nosi w sobie emocje, żale i urazy, których nie odpuszczamy, które ciągle przypominamy, które odtwarzamy jak schematy w różnych relacjach na przestrzeni lat. Jak wyjść z lęku? Jak wzmocnić swoje serce pozytywnymi emocjami? Jak nauczyć się synchronizować pracę mózgu i serca?

Uważamy, że siedzibą miłości jest serce, a jednak na co dzień podkreślamy rolę zdrowego rozsądku i staramy się kierować logiką. Takie podejście to już przeszłość – dziś coraz bardziej zwracamy uwagę na swoje samopoczucie i nastrój, gdyż mamy świadomość, że od naszego zdrowia psychicznego i emocjonalnego zależy także nasze zdrowie fizyczne i relacje jakie nawiązujemy. Dlatego zapraszam na krótkie, ale bardzo praktyczne mini warsztaty wzmacniania intuicji serca – każdy z nas ma intuicję, każdy z nas może kierować się sercem, jedyne co musimy, to nauczyć się go słuchać. Jeżeli zastanawiasz się, czy to są warsztaty dla ciebie, zadaj sobie pytanie: chcesz być szczęśliwy, czy wolisz mieć rację? Jeżeli to pierwsze – to zapraszam na warsztaty. Szczęście bierze się z serca, a nie z działania zgodnego z rozsądkiem!

Beata Mąkolska, prowadząca

 

Zapraszamy na całkowicie wyjątkowe, jedyne w swoim rodzaju warsztaty, które zmienią wasze postrzeganie!

Na warsztatach będziemy:

- uczyć się technik praktyki uważności (mindfullness)

- praktykować medytację serca, dzięki której można dość szybko wejść w stan relaksu

-  poznawać technikę pauzy kwantowej i koherencji serca

- oddychać do serca

- uczyć się wywoływać poczucie wdzięczności, co jest pomocne (a nawet niezbędne) w kreacji życia pełnego miłości i spokoju

- każdy stworzy własną mandalę bądź osobistą mapę energii serca (jeśli uważasz, że nie umiesz rysować, to pamiętaj, że to nie ma znaczenia! :)

Przyjdź na niezwykłe warsztaty. Twoje serce Ci podziękuje! :)

Ilość miejsc ograniczona! Rezerwacje: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Prosimy o wygodny strój!

fot. Patrycja Klimczak, zdjęcie nadesłane na konkurs "Piękno wokół nas"  zamieszczone w galerii Wellnessday.eu

Termin: 10 luty 2019, niedziela, godziny 15:00 - 19:00 (brak miejsc) rezerwacje: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

kolejny termin 26 maja 2019, niedziela 15:00 - 19:00
Czas trwania: 4h
Udział 100zł
Miejsce: Szczecin, Więckowskiego 1/5
Prosimy o luźny, niekrępujący strój, umożliwiający przyjęcie dowolnej pozycji siedzącej czy leżącej :)

 

 

PROWADZĄCA:

Beata Mąkolska - założycielka i redaktor naczelna portalu Wellnessday.eu. Autorka wielu artykułów na temat zdrowego stylu życia, emocji, wellness i rozwoju osobistego. Pomysłodawczyni akcji społecznych (np. KOBIETA SUKCESU), autorka programów wellness (ostatni program: Praktyka wdzięczności. Trenerka rozwoju osobistego, prowadzi szkolenia i warsztaty m.in z zakresu pracy z negatywnymi przekonaniami, zmian w stronę wellness, autoprezentacji i kreowania wizerunku. Współautorka książki "Coaching relacji ze sobą i bliskimi".

Treningi indywidualne (asertywności, radzenia sobie z negatywnymi myślami, pewności siebie): rozwoj-osobisty.info

kontakt z prowadzącą:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

(tel. 509 45 82 89)

 

 

 

 

 

.

 

Joomla templates by a4joomla