Warsztaty Szczecin
TERMIN: wiosna 2019 SZCZECIN, Więckowskiego 1/5.

"Jestem nadwrażliwa", "jestem za bardzo wrażliwa", "nie radzę sobie z własną wrażliwością" - czasami tak właśnie określają się osoby bardzo wrażliwe, które w straciu z twardą rzeczywistością zaczynają myśleć, że coś jest z nimi nie tak. Wszystko z Wami OK :) Mało tego - macie ogromny dar, którym warto nauczyć się zarządzać w taki sposób, aby Wam sprzyjał.
Jak wykorzystać własną ogromną wrażliwość do realizacji marzeń, celów, do rozwoju i nawiązywania relacji?

fot. Barbara Gnyp, zdjęcie nadesłane na konkurs "Piękno wokół nas"  zamieszczone w galerii Wellnessday.eu

Wielka wrażliwość to ogromna zaleta, niestety najczęściej niedoceniana. Osoby bardzo wrażliwe zazwyczaj myślą, że są nadwrażliwe, że są inne, że coś jest z nimi nie tak. Bywa, że wpadają w ogromną złość i same nie wiedzą dlaczego, a bywa też, że tygodniami targa nimi smutek, choć wydaje się, że nie ma ku temu żadnej konkretnej przyczyny. WIelka wrażliwość to wspaniała cecha, jeżeli jesteśmy jej świadomi i umiemy nią zarządzać - właśnie to chcę Wam pokazać na warsztatach 'BARDZO WRAŻLIWY CZŁOWIEK - sztuka przetrwania'.

Zapraszam na warsztaty wszystkich bardzo wrażliwych ludzi, którzy nie bardzo wiedzą jak się odnaleźć w dzisiejszym "twardym" świecie, a także chcą nauczyć się czerpać korzyści z własnej wrażliwości :)

Beata Mąkolska, prowadząca

 

Na warsztatach:

- zrobimy sobie test określający bycie osobą bardzo wrażliwą

- omówimy metody chronienia siebie i swojej wrażliwości

- poznajemy metody redukcji stresu (krótkofalowe i długofalowe)

- poznamy zalety posiadania ogromnej wrażliwości

- uczymy się asertywnie odpowiadać na zarzuty względem wrażliwości

- tworzymy osobiste zasady wspierania siebie


Nie daj sobie wmówić, że wielka wrażliwość to wada, że świat potrzebuje bezwzględnie dążących do celu ludzi! Masz ogromy dar - nauczyć się go wykorzystywać! :)

Ilość miejsc ograniczona!

Rezerwacje: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. bądź Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

Termin:

rezerwacje: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Udział tylko 33zł!

Ilość miejsc: 8

Miejsce: Sala szkoleniowa w zaprzyjaźnionym CEO  - ulica Więckowskiego 1/5 (I piętro), Szczecin Centrum.

 

 

PROWADZĄCA:

Beata Mąkolska - założycielka i redaktor naczelna portalu Wellnessday.eu. Autorka wielu artykułów na temat zdrowego stylu życia, emocji, wellness i rozwoju osobistego. Pomysłodawczyni akcji społecznych (np. KOBIETA SUKCESU), autorka programów wellness (ostatni program: Praktyka wdzięczności. Trenerka rozwoju osobistego, prowadzi szkolenia i warsztaty m.in z zakresu pracy z negatywnymi przekonaniami, zmian w stronę wellness, autoprezentacji i kreowania wizerunku. Współautorka książki "Coaching relacji ze sobą i bliskimi".

Treningi indywidualne (asertywności, radzenia sobie z negatywnymi myślami, pewności siebie): rozwoj-osobisty.info

kontakt z prowadzącą:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

(tel. 509 45 82 89)

 

 

 

Mapka i zdjęcie /google - Miejsce warsztatów: CEO, Więckowskiego 1/5

 

WYMAGANA REZERWACJA  i płatność z góry. Zainteresowane osoby proszę o kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. bądź Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w celu otrzymania szczegółowych informacji.

W przypadku, gdyby warsztaty nie odbyły się z przyczyn po stronie organizatora - opłaty zostaną zwrócone. Nieobecność uczestniczki na zajęciach nie uprawnia do zwrotu opłaty (w takim wypadku zachęcamy do znalezienia zastępstwa na swoje miejsce).

 

Joomla templates by a4joomla