Serdecznie zapraszam na cykl zajęć warsztatowych dla wysoko wrażliwych kobiet.

Zajęcia mają przede wszystkim ułatwić Ci zrozumienie własnej wrażliwości i sposobu w jaki ta cecha wpływa na Twoje życie, postrzeganie świata i postrzeganie siebie. Dzięki zrozumieniu w jaki sposób radzić sobie z wysoką wrażliwością, łatwiej zaakceptujesz i pokochasz siebie, a jak wiemy – akceptacja jest postawą niezbędną w rozwoju.

Na krótkich warsztatach dotyczących wysokiej wrażliwości, wypłynęło wiele zagadnień, których nie sposób było poruszyć należycie w czasie jednorazowych zajęć. Stąd właśnie pomysł na coachingowe 6 tygodni z wzmacnianiem poczucia własnej wartości dla kobiet wysoko wrażliwych – aby mając w pełni obraz swojej cechy, nauczyć się wzmacniać na co dzień pewność siebie i postawę asertywną.
 

Wysoka wrażliwość to wspaniała cecha, jeżeli umiemy z niej korzystać – słowem, jeżeli to ty wybierasz kiedy korzystasz z tej cechy, to masz poczucie większej kontroli nad swoimi emocjami i tym samym – swoim życiem.

Jeżeli zaś ta cecha kontroluje ciebie, to szybko możesz zobaczyć:
- jak emocje przejmują nad Tobą kontrolę,
- jak inni wykorzystują Cię,
- jak łatwo tracisz energię, siły, a często także zdrowie.

Podczas 6 tygodni, 6 zajęć po ok.1,5h zajmujemy się takimi zagadnieniami jak:
- aspekty wysokiej wrażliwości i jej obszary
- nawyki myślowe i ograniczające przekonania
- sposoby wzmacniania własnej wartości
- sposoby na ochronę własnej energii
- asertywność u wysoko wrażliwych
- empatia a ego
- sposoby radzenia sobie z trudnymi emocjami, sytuacjami i trudnymi ludźmi
- kreowanie nowych, wzmacniających nawyków

Jak wyglądają zajęcia?

Zajęcia mają charakter warsztatów, czyli trochę ja mówię, trochę ty mówisz, są różne zadania indywidualne, a także na forum grupy. Wymieniamy się doświadczeniami, spostrzeżeniami, szukamy schematów, przekonań, rozwiązań. Zwykle wiele jest momentów olśnienia i nagłego zrozumienia. Zwykle tworzy się także niezwykła atmosfera pełnej akceptacji i wsparcia :)
Na każdych zajęciach będą też małe medytacje (5-7 min), abyś miała wgląd we własne myśli i nauczyła się patrzeć na nie z dystansem, a także – by nauczyć się obserwować własne emocje.


Grupa ma charakter zamknięty – tworzymy grupę i w tym samym składzie spotykamy się przez 6 tygodni, dlatego proszę o przemyślane decyzje. :)

Udział w 1 zajęciach: zrzutka do puszki 40zł/os

Zapisy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Kolejna edycja rusza po wakacjach.

 

AKTUALIZACJA 5 lipca 2019
Uwaga! Warsztaty z inicjatywy Pań zmieniają formę - spotykamy się raz w miesiącu.
Nowe miejsce spotkań:
Studio Jogi na Swarożyca 10/6, w Szczecinie. Terminy spotkań wkrótce.

 

Joomla templates by a4joomla