Termin: 25 marca 2018, niedziela, godziny: 16:00-18:00.

Kłopoty, zmartwienia, powracające w myślach błędy, porażki, krytyczne uwagi – negatywne myśli potrafią pogorszyć samopoczucie i pozbawić nas radości na długie godziny. Jeżeli mamy w sobie dużego „wewnętrznego krytyka”, niestabilne poczucie własnej wartości, pesymistycznie patrzymy na świat bądź w ostatnim czasie „zbyt wiele zwaliło nam się na głowę”– warto nauczyć się radzić sobie z negatywnymi myślami i zmartwieniami.

Na zajęciach nauczysz się rozpoznawać schematy, którymi podąża umysł i aktywnie wpływać na ich zmianę. Co ważne – zdobędziesz praktyczne umiejętności, nauczysz się „zarządzać” przykrymi myślami, dzięki czemu zamiast narzekać bądź żyć w poczuciu winy i porażki, łatwiej będzie ci pozbyć się własnych ograniczeń, przełamać lęki i wykorzystać własną energię do konstruktywnego działania i po prostu – cieszenia się życiem.

Na zajęciach uczestniczki poznają także proste techniki rozładowania stresu - praktyczne w codzienym życiu.

Warsztaty odbywają się cyklicznie i za każdym razem cieszą się ogromną popularnością. Są Panie, które biorą w nich udział kilkakrotnie, w celu utrwalenia... alternatywnego stylu myślenia jaki prezentujemy na zajęciach.

Serdecznie zapraszamy - zmiana myślenia zaczyna się od świadomych działań!

Termin: 25 marca 2018, niedziela, godziny: 16:00 - 18:00
Czas trwania: 2h
Udział: 30 zł 
Maksymalna ilość miejsc: 8
Miejsce: Sala szkoleniowa w zaprzyjaźnionym CEO  - ulica Więckowskiego 1/5 (I piętro), Szczecin Centrum
Rezerwacja miejsc: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  albo telefonicznie: 509 45 82 89 Rezerwacja do 20 marca!
Ilość miejsc ograniczona!

 

PROWADZĄCA:beata-makolska

Beata Mąkolska - założycielka i redaktor naczelna portalu Wellnessday.eu. Autorka wielu artykułów na temat zdrowego stylu życia, emocji, wellness i rozwoju osobistego. Pomysłodawczyni akcji społecznych (np. KOBIETA SUKCESU), autorka programów wellness (ostatni program: Praktyka wdzięczności. Trenerka rozwoju osobistego, prowadzi szkolenia i warsztaty m.in z zakresu pracy z negatywnymi przekonaniami, zmian w stronę wellness, autoprezentacji i kreowania wizerunku. Współautorka książki "Coaching relacji ze sobą i bliskimi".

Treningi indywidualne (asertywności, radzenia sobie z negatywnymi myślami, pewności siebie): rozwoj-osobisty.info

kontakt z prowadzącą:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

(tel. 509 45 82 89)

 

 

Mapka i zdjęcie /google - Miejsce warsztatów: CEO, Więckowskiego 1/5

 

WYMAGANA REZERWACJA do 20 marca i płatność z góry. Zainteresowane osoby proszę o kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w celu otrzymania szczegółowych informacji.

W przypadku, gdyby warsztaty nie odbyły się z przyczyn po stronie organizatora - opłaty zostaną zwrócone. Nieobecność uczestniczki na zajęciach nie uprawnia do zwrotu opłaty (w takim wypadku zachęcamy do znalezienia zastępstwa na swoje miejsce).

fot wyżej: Łukasz Cyrus / Galeria Wellnessday.eu

 

 

Joomla templates by a4joomla