Codzienność wymaga od nas radzenia sobie z bardzo dużą ilością bodźców z zewnątrz, nierzadko powodujących stres. Spotkania z toksycznymi osobami czasem przypominają szok terminiczny dla organizmu, a czasem truciznę, która kawałek po kawałku zżera nas od środka. Jak sobie radzić z takimi osobami?

 

Nie zawsze możemy uniknąć kontaktu z osobami, które negatywnie na nas wpływają. Czasem to po prostu niemożliwe - choćby dlatego że wiążą nas silne relacje rodzinne, albo zależności ekonomiczne, finansowe, zawodowe. Choć nie wiadomo jak bardzo byśmy chcieli - nie jesteśmy w stanie zmienić kogoś. Możemy jedynie zmienić siebie, swoje oczekiwania, swój SPOSÓB REAGOWANIA i być otwartym na to, co w związku z tą zmianą zadzieje się wokół. To wymaga siły, cierpliwości, wiary w siebie i swoje możiwości. Kluczem do tego jest zaś świadomość występowania pewnych mechanizmów zachowań własnych i innych ludzi, a także poznania ich. Ta wiedza to solidne postawy w nauce radzenia sobie z toksycznymi osobami.

Na warsztatach:

- uczymy się zauważać tych mniej i bardziej toksycznych w naszym otoczeniu

- nazywamy toksyczność po imieniu (identyfikujemy obszary toksyczności - dla każdego mogą być nieco inne)

- poznajemy mechanizmy sterujące zachowaniem ludzkim

- rozpoznajemy role, w jakie przez lata nauczyliśmy się automatycznie wchodzić

- uczymy się postawy ciała pomocnej w budowaniu własnej siły

- uczymy się czerpać siłę z własnych mocnych stron

- uczymy się redukować lęk związany z kontaktem z toksycznymi osobami.

 

Jeżeli ciągle natrafiasz na takie same toksyczne osoby, Twoje związki kończą się tak samo, albo "zawsze" trafiasz na szefów tyranów - wiedz, że możesz przerwać to błędne koło. Warsztaty są po to, by ZROBIĆ DUŻY pierwszy KROK w tym kierunku! 

 

fot. zdjęcie nadesłane na konkurs "Uchwycić kobiecość" zamieszczone w galerii Wellnessday.eu

 

 

Termin: ..................., rezerwacje: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Czas trwania: 3h
Cena: 100 zł
Miejsce: Sala szkoleniowa w zaprzyjaźnionym Centrum Edukacji Okołoporodowej  - ulica Więckowskiego 1/5 (I piętro), Szczecin Centrum. (strona: www.szkolarodzenia-ceo.pl)

Mapka i zdjęcie /google - Miejsce warsztatów: Centrum Edukacji Okołoporodowej

 

WYMAGANA REZERWACJA do ... i płatność z góry. Zainteresowane osoby prosimy o kontakt na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w celu otrzymania szczegółowych informacji dotyczących numeru konta.

W przypadku, gdyby warsztaty nie odbyły się z przyczyn po stronie organizatora - opłaty zostaną zwrócone. Nieobecność uczestniczki na zajęciach nie uprawnia do zwrotu opłaty (w takim wypadku zachęcamy do znalezienia zastępstwa na swoje miejsce).

 

 

 

beata-makolska

kontakt z prowadzącą:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

(tel. 509 45 82 89)

 

 

 

Joomla templates by a4joomla