Nowy Rok sprzyja stawianiu sobie nowych wyzwań i celów. Zanim zakasasz rękawy i przystąpisz do realizacji - przyjdź i pozytywnie wzmocnij się na kameralnych warsztatach! Jest tylko 5 miejsc!

 

 

 

 Czasem każdy z nas potrzebuje pozytywnego wzmocnienia - wiatru w żagle, pozytywnych emocji, dawki sprzyjającej energii, która zmotywuje nas do działania. Serdecznie zapraszam na warsztaty, które właśnie temu służą - wzmocnieniu się, zmotwowaniu, zajrzeniu do siebie, docenieniu tego co mamy, z czym zaczynamy ten Nowy Rok.

 
Warsztaty mają na celu:
- dodanie Tobie pozytywnej energii,
- umożliwienie Ci uwierzenia we własne możliwości,
- poprawę poczucia własnej wartości,
- ułatwienie Ci zmiany perspektywy na taką, dzięki której ruszysz do przodu, zrobisz następny krok, będziesz miała więcej odwagi, siły, asertywności i tego, co w Nowym Roku jest Ci potrzebne!

 

To warsztaty także kreatywne, wymagające wyjścia z własnej strefy komfortu - tym razem nie siedzimy w fotelach odgrodzone notatkami, a schodzimy na podłogę, na koc, na materac, będziemy rysować, dyskutować, zmieniać perspektywę. Jak zawsze w przyjaznej atmosferze, ale z uwagi na twórczą formę proszę o luźny, wygodny strój. Popracujemy także z oddechem, z wizualizacjami, z relaksującą muzyką.

Bardzo proszę nie planuj ważnych, stresujących spotkań czy wydarzeń na popołudnie tego dnia - ważne, aby to co robimy na warsztatach koncentrowało Twój umysł, abyś mogła w pełni skupić się na tym co robimy!

 

Otwórz umysł, zakwestionuj swoje przekonania i przyjdź na warsztaty!

Ponieważ zależy mi, aby warsztaty były swego rodzaju mocnym uderzeniem (w pozytywnym sensie!) dla każdej Pani - warsztaty są "podwójnie" kameralne - TYLKO 5 miejsc!

 

fot. zdjęcie nadesłane na konkurs "Uchwycić kobiecość" zamieszczone w galerii Wellnessday.eu

 

 

Termin:23 stycznia 2016, godzina 11-14., rezerwacje do 20 stycznia: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Czas trwania: 3h
Cena: 100 zł
Miejsce: Sala szkoleniowa w zaprzyjaźnionym Centrum Edukacji Okołoporodowej  - ulica Więckowskiego 1/5 (I piętro), Szczecin Centrum. (strona: www.szkolarodzenia-ceo.pl)

Mapka i zdjęcie /google - Miejsce warsztatów: Centrum Edukacji Okołoporodowej

 

WYMAGANA REZERWACJA do 20 stycznia i płatność z góry. Zainteresowane osoby prosimy o kontakt na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w celu otrzymania szczegółowych informacji dotyczących numeru konta.

W przypadku, gdyby warsztaty nie odbyły się z przyczyn po stronie organizatora - opłaty zostaną zwrócone. Nieobecność uczestniczki na zajęciach nie uprawnia do zwrotu opłaty (w takim wypadku zachęcamy do znalezienia zastępstwa na swoje miejsce).

 

 

 

beata-makolska

kontakt z prowadzącą:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

(tel. 509 45 82 89)

 

 

 

Joomla templates by a4joomla